Biz Kimiz ?

Tılsımlı İşler, başta internet projeleri olmak üzere, yeni nesil yaratıcı ürünler, hizmetler ve teknolojiler üretmek üzere kurulmuş yenilikçi bir firmadır. Üçüncü taraflara sunduğu içerik sağlama hizmetlerinin yanı sıra, kendi yönettiği web siteleri ve bloglar sayesinde de geniş kitlelere ulaşmakta, internet tabanlı teknolojiler ile desteklediği yenilikçi fikirleri ile de adından sıkça söz ettirmektedir.

Tılsımlı İşler’ den Bazıları:

 

www.sihirliyazilar.com

Sihirli Yazılar, siteniz için standart içerikler sunan klasik firmaların ötesinde, komple bir hizmet paketi vaat eden yeni nesil içerik üreticisidir. Klişeleşmiş ürünlerin dışında çok daha farklı ve geniş kapsamlı ürünler sunan Sihirli Yazılar’ ın temel prensibi, tüm çalışmalarında kalite/fiyat oranını en yükseklerde tutabilmektir. Bu nedenledir ki, bir çok müşterimizin, hali hazırda satın almakta oldukları hizmet kalitesinin çok üstünde bir kaliteye, bugün çok daha uygun maliyetle sahip olabilmesini sağlamaktayız.

 

Etkinlik Listesi Logo

www.etkinliklistesi.com

Etkinlik Listesi, etkinliklistesi.com adresinden yayın yapan, sadece 3 büyük şehirdeki değil, tüm Türkiye’ deki etkinlikleri tanıtmayı amaç edinmiş, bağımsız bir sitedir. Etkinlik Listesi’ ni takip ederek siz de, şehrinizdeki etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

 

 

Nostalgiawall Logo

www.nostalgiawall.com

Siz de “Ne güzel günlerdi,” diyor ve eski günlere özlem duyuyorsanız, bir çok farklı kategoride geçmiş dönem özlemlerimizi yansıtan, birbirinden sıcak yazılara sahip Nostalgiawall’ u mutlaka takip etmelisiniz. Eğer 80′ lerde veya 90′ larda çocuk olmuşsanız, Nostalgiawall’ ın müdavimi olacağınızın da sözünü veriyoruz 🙂

 

about hagia sophia logo

www.abouthagiasophia.com

Ülkemizin turistik mekanlarından ve aynı zamanda en önemli değerlerimizden birisi olduğuna inandığımız Ayasofya Müzesi’ ni, özellikle dış dünyaya tanıtmayı amaçlayan Tılsımlı İşler projesidir.

 

 

İşletme Yazıları Logo

www.isletmeyazilari.com

Belki de tüm sitelerimizin çıkış noktası kabul edebileceğimiz, İşletme Yönetimi Üzerine Yazılar ihtiva eden, kişisel blog olarak başlayıp, çok yakında bir İşletme Dünyası platformuna dönüştürmeyi planladığımız projemiz. Buluşmak için sadece biraz daha zamana ihtiyacımız var…

 

 

www.letterofsanta.com (çok yakında)

Bu çok keyifli projemizin şimdilik sürprizi kaçmasın diyor ve sadece 2021 yılında  yayına başlayacağımızı söylemekle yetiniyoruz.