Nostalgiawall.com : Ne güzel günlerdi…

Her ne kadar teknoloji odaklı bir iş yapsak ve hatta günümüzün büyük çoğunu internette geçiriyor olsak da, biz de bir çokları gibi eski günlere özlem duymuyor değiliz. “Ne güzel günlerdi…” sloganı ile hazırladığımız Nostalgiawall adlı internet sitemiz tam da bu düşünceden hareketle yayın hayatını sürdürüyor.

İnsan, Yaşam, Film, Müzik, Tekno, Spor, Oto, Listeler ve Testler kategorileri altında onlarca samimi yazıya evsahipliği yapan Nostalgiawall.com, “Yazar Ol” başlığı altında ziyaretçilerine de siteye yazı gönderme fırsatı sunuyor.

Bir Tılsımlı İşler projesi olarak yayın hayatına başlamasının üzerinden kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen, özellikle 80′ ler ve 90′ larla ilgili paylaşımları beğeni toplayan ve kalabalık bir okuyucu kitlesine ulaşan Nostalgiawall sizi de sayfalarına davet ediyor.

Nostalgiawall sosyal medya hesaplarına ise aşağıdaki adresleri kullanarak ulaşabilirsiniz. Platformda yayınlanan her etkinliğin, aynı zamanda facebook, instagram ve twitter hesaplarından da yayınlandığının altını çizelim:

Facebook: facebook.com/nostalgiawall

Twitter: twitter.com/nostalgiawall

Instagram: instagram.com/nostalgiawall

 

Nostalgiawall dışındaki diğer Tılsımlı İşler projeleri:

Sihirli Yazılar, internet siteleri başta olmak üzere farklı mecralar için standart içerikler sunan, komple bir hizmet paketi vaat eden yeni nesil içerik üreticisidir. Klişeleşmiş ürünlerin dışında çok daha farklı ve geniş kapsamlı ürünler sunan Sihirli Yazılar’ ın temel prensibi, tüm çalışmalarında kalite/fiyat oranını en yükseklerde tutabilmektir. Bu nedenledir ki, bir çok müşterisinin, hali hazırda satın almakta oldukları hizmet kalitesinin çok üstünde bir kaliteye, bugün çok daha uygun maliyetle sahip olabilmesini sağlamaktadır.

Tılsımlı İşler‘ in sahip olduğu ve işlettiği blog sitelerinden birisi olan Etkinlik Listesi, Türkiye’ deki tüm seçkin etkinliklere ilişkin genel bilgileri sayfalarına taşımaktadır.

Kadınlar ve Erkekler, bir elmanın iki yarısı. www.kizlarvserkekler.com’ da takipçilerimiz, birbirini tamamlayan bu iki tarafın olaylara bakış açılarındaki farklılıkları forum ortamında ve keyifli bir dille anlatıyor. Henüz Beta versiyonu yayında olan forum platformu, çok yakında yayın hayatına başlayacak.

Futbol Uzmanı, Türkiye Süper Ligi başta olmak üzere, futbola dair haberlerin, yorumların, analizlerin, iddaa tahminlerinin, futbol testlerinin, anketlerin ve daha bir çok bilginin paylaşıldığı bir platformdur.

Ülkemizin turistik mekanlarından ve aynı zamanda en önemli değerlerimizden birisi olduğuna inandığımız Ayasofya Müzesi’ ni, özellikle dış dünyaya tanıtmayı amaçlayan Tılsımlı İşler projesidir.

Belki de tüm sitelerimizin çıkış noktası kabul edebileceğimiz, İşletme Yönetimi Üzerine Yazılar ihtiva eden, kişisel blog olarak başlayıp, çok yakında bir İşletme Dünyası platformuna dönüştürmeyi planladığımız projemiz. Buluşmak için sadece biraz daha zamana ihtiyacımız var…

Bu çok keyifli projemizin şimdilik sürprizi kaçmasın diyor ve sadece 2019 yılı Ekim Ayı’ nda yayına başlayacağımızı söylemekle yetiniyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir