Etkinlik Listesi : Türkiye’ deki Tüm Seçkin Etkinlikler Burada

Tılsımlı İşler‘ in sahip olduğu ve işlettiği blog sitelerinden birisi olan Etkinlik Listesi, www.etkinliklistesi.com adresinden yayın yapmakta ve Türkiye’ deki tüm seçkin etkinliklere ilişkin genel bilgileri sayfalarına taşımaktadır.

Tüm şehirlerdeki etkinliklere yer vermeye gayret gösteren platform, etkinlikleri şehir bazlı olarak listelemektedir. 3 büyük şehrimizdeki etkinlikler ise, şu kategorilerde gösterilmektedir:

 • Çocuk
 • Dans
 • Eğitim
 • Festival
 • Fuar
 • Konferans vb.
 • Müze
 • Müzik
 • Sergi
 • Sinema
 • Sirk
 • Spor
 • Stand-up
 • Tiyatro

Şehir bazlı etkinlik listelemenin yanı sıra, “Öne Çıkanlar“, “Türkiye’ nin Festivalleri“, “Ücretsiz Etkinlikler“, “Moi Sahne“, “Zorlu PSM“, “Şehir Tiyatroları“, “Hafta Sonu Etkinlikleri” ve “Blog” başlıkları altında önceden kategorize edilmiş tüm etkinlikleri de site üzerinden takip edebilirsiniz.

Etkinliğin mi Var?” menüsü altında ise, Etkinlik Listesi’ nde yayınlanmasını istediğiniz etkinlikleri önerebileceğiniz bir form yer almakta ve bu sayede etkinliklerinizin de ücretsiz olarak sitede yayınlanmasına imkan sağlanmakta.

Etkinlik Listesi’ nin sosyal medya hesaplarına ise aşağıdaki adresleri kullanarak ulaşabilirsiniz. Platformda yayınlanan her etkinliğin, aynı zamanda facebook ve twitter hesaplarından da yayınlandığının altını çizelim:

Facebook: facebook.com/etkinliklist

Twitter: twitter.com/etkinliklist

Instagram: instagram.com/etkinliklist/

 

Etkinlik Listesi dışındaki diğer Tılsımlı İşler projeleri:

Sihirli Yazılar, internet siteleri başta olmak üzere farklı mecralar için standart içerikler sunan, komple bir hizmet paketi vaat eden yeni nesil içerik üreticisidir. Klişeleşmiş ürünlerin dışında çok daha farklı ve geniş kapsamlı ürünler sunan Sihirli Yazılar’ ın temel prensibi, tüm çalışmalarında kalite/fiyat oranını en yükseklerde tutabilmektir. Bu nedenledir ki, bir çok müşterisinin, hali hazırda satın almakta oldukları hizmet kalitesinin çok üstünde bir kaliteye, bugün çok daha uygun maliyetle sahip olabilmesini sağlamaktadır.

Siz de “Ne güzel günlerdi,” diyor ve eski günlere özlem duyuyorsanız, bir çok farklı kategoride geçmiş dönem özlemlerimizi yansıtan, birbirinden sıcak yazılara sahip Nostalgiawall’ u mutlaka takip etmelisiniz. Eğer 80′ lerde veya 90′ larda çocuk olmuşsanız, Nostalgiawall’ ın müdavimi olacağınızın da sözünü veriyoruz…

Kadınlar ve Erkekler, bir elmanın iki yarısı. www.kizlarvserkekler.com’ da takipçilerimiz, birbirini tamamlayan bu iki tarafın olaylara bakış açılarındaki farklılıkları forum ortamında ve keyifli bir dille anlatıyor. Henüz Beta versiyonu yayında olan forum platformu, çok yakında yayın hayatına başlayacak.

Futbol Uzmanı, Türkiye Süper Ligi başta olmak üzere, futbola dair haberlerin, yorumların, analizlerin, iddaa tahminlerinin, futbol testlerinin, anketlerin ve daha bir çok bilginin paylaşıldığı bir platformdur.

Ülkemizin turistik mekanlarından ve aynı zamanda en önemli değerlerimizden birisi olduğuna inandığımız Ayasofya Müzesi’ ni, özellikle dış dünyaya tanıtmayı amaçlayan Tılsımlı İşler projesidir.

Belki de tüm sitelerimizin çıkış noktası kabul edebileceğimiz, İşletme Yönetimi Üzerine Yazılar ihtiva eden, kişisel blog olarak başlayıp, çok yakında bir İşletme Dünyası platformuna dönüştürmeyi planladığımız projemiz. Buluşmak için sadece biraz daha zamana ihtiyacımız var…

Bu çok keyifli projemizin şimdilik sürprizi kaçmasın diyor ve sadece 2019 yılı Ekim Ayı’ nda yayına başlayacağımızı söylemekle yetiniyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir