Merhaba, Tanıştığımıza Çok Memnun Olduk :)

Aylardır süren yorucu çalışmaların ve hazırlıkların ardından Tılsımlı İşler ‘i sizlerle buluşturmuş olmaktan dolayı inanılmaz derecede mutluyuz: “Tanıştığımıza çok memnun olduk 🙂

İnanıyoruz ki, zaman geçtikçe ve bizi tanıdıkça, sizler de sevecek ve “İyi ki tanışmışız,” diyeceksiniz.

Tılsımlı İşler Kimdir?

Tılsımlı İşler, başta internet projeleri olmak üzere, yeni nesil yaratıcı ürünler, hizmetler ve teknolojiler üretmek üzere kurulmuş yenilikçi bir firmadır. Üçüncü taraflara sunduğu içerik sağlama hizmetlerinin yanı sıra, kendi yönettiği web siteleri ve bloglar sayesinde de geniş kitlelere ulaşmakta, internet tabanlı teknolojiler ile desteklediği yenilikçi fikirleri ile de alanında söz sahibi olma yolunda ilerlemektedir.

Neler Yapıyoruz, Neler Yapacağız ?

İçerik Hizmetleri

Tılsımlı projelerimizden birisi olan Sihirli Yazılar (www.sihirliyazilar.com), siteniz için standart içerikler sunan klasik firmaların çok ötesinde, komple bir hizmet paketi vaat eden yeni nesil bir içerik üreticisidir. Sihirli Yazılar’ ın temel prensibi, tüm çalışmalarında kalite/fiyat oranını en yükseklerde tutabilmektir. Bu nedenledir ki, bir çok müşterimizin, zamanında satın aldıkları hizmet kalitesinin çok üstünde bir kaliteye, bugün çok daha uygun maliyetle sahip olabilmesini sağlamaktayız. Sizinle tanışmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Web Siteleri

Tılsımlı İşler, farklı zevklere hitap eden ve keyifle takip edilen bir çok web sitesi projesi ile her gün binlerce kişiye ulaşmaktadır. Projelerimizden bazıları:

www.etkinliklistesi.com

www.kizlarvserkekler.com

www.nostalgiawall.com

www.futboluzmani.tk

www.isletmeyazilari.com

www.abouthagiasophia.com

www.letterofsanta.com (çok yakında)

Tılsımlı projelerimizi daha detaylı incelemek için Biz Kimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Yenilikçi İnternet Fikirleri

Bir diğer faaliyet konumuz ise, internet tabanlı yenilikçi projeler oluşturmaktadır. Bu alanda da çok yakında ses getireceğine inandığımız projelerimizi lanse edecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir