Sihirli Yazılar ile İçerik Üreticiliğinde Kuralları Değiştiriyoruz

Bir Tılsımlı İşler projesi olan Yeni Nesil İçerik Üreticisi : Sihirli Yazılar, 15 Temmuz 2019 tarihinden itibaren Freelance İçerik Üreticilerinin başvurularını almaya başlıyor. www.sihirliyazilar.com internet adresi üzerinden online olarak hizmet verecek olan içerik platformu, içerik üreticiliği sektöründe kuralları değiştirmeye geliyor.

Sihirli Yazılar, internet siteleri, e-ticaret platformları ve bloglar başta olmak üzere, içerik ihtiyacı bulunan her türlü mecraya yönelik yazılı ve görsel içerikler üretmek amacıyla kuruldu ve yazar başvurularının başlamasının ve altyapı hazırlıklarının tamamlanmasının ardından, 02 Ağustos 2019 tarihinden itibaren hizmet satışına başlıyor.

Tılsımlı İşler Ekibi olarak, içerik hizmetleri pazarında sıklıkla karşılaşılan klasik hizmet gamının ötesinde, yenilikçi bir çok hizmet ve hizmet paketiyle müşterilerimizin karşısına çıkacağımıza ve müşterilerimiz ile kuracağımız uzun soluklu işbirliği ortamı ile kendileri için vazgeçilmez ve fayda sağlayan bir çözüm ortağı olacağımıza söz veriyoruz.

Temel prensibimiz ise, “Kalite / Fiyat paritesi” ni en yükseklerde tutmak ve bu sayede müşterilerimizin, başka hizmet sağlayıcılardan aldıkları hizmet kalitesinin üstünde bir kaliteye, çok daha uygun maliyetlerle sahip olmalarını sağlamak.

Sihirli Yazılar’ ın yüksek kalitede hizmet üretebilmesinin ardında yatan asıl neden, deneyimli ve alanında profesyonel içerik üreticileri ile çalışmamız aslında. Bu nedenle, bize gelen başvuruları ince eleyip sık dokuyacak ve sadece kriterlerimize tam uyum gösteren freelance içerik üreticileri ile çalışacağız. Süreç içerisinde tüm freelance içerik üreticilerimizin kişisel gelişimlerini de en yüksek noktaya taşımayı hedefliyoruz. Freelance içerik üreticiliği için başvuruda bulunmak istiyorsanız, https://www.sihirliyazilar.com/freelance-yazar-ol adresine bir göz atabilirsiniz.

Tılsımlı İşler tarafından yaratılan platform ve buna bağlı olarak ortaya koyacağımız diğer yenilikçi çalışmalarımız ile Türkiye’ nin en önde gelen freelance topluluklarından birisini oluşturmak kısa vadedeki temel hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Sihirli Yazılar ‘da Neler Var?

Lansmanını Blog İçerikleri, Web İçerikleri, Sosyal Medya İçerikleri, Editoryal Hizmetler, Görsel Ürünler ve Diğer Hizmetler kategori başlıkları altında yer alan onlarca ürün ile yaptığımız Sihirli Yazılar, kategori ve buna bağlı olarak da sunulan ürün / hizmet sayısını sürekli artıracak.

Sihirli Yazılar‘ ın ortaya çıkma sürecinde değerli desteklerini esirgemeyen Tılsımlı İşler dostlarına teşekkürü bir borç biliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir